Contact

 
 Jan Nootenboom – Director
T:   +31 (0) 78 699 1518
F:   +31 (0) 78 699 1510
M:  +31 (0) 65 392 2835
jan@universalsteel.nl
LinkedInlink linkedinProfiel van Jan Nootenboom
   
Vincent Chen – Sales Manager Asia Pacific
M: +65 (0) 65 9272 5081
vincent@universalsteel.nl
 
Yana Shkatova – Sales Manager CIS countries
T:  +31 (0) 78 699 1517
F:  +31 (0) 78 699 1510
M: +31 (0) 6 30 643 781
yana@universalsteel.nl
LinkedInlink linkedinProfiel van Yana Shkatova
 
Erik Niehof – Manager Logistics
T:   +31 (0) 78 699 1511
F:   +31 (0) 78 699 1510
M:  +31 (0) 61 232 496
erik@universalsteel.nl
 
Tim Brouwer – Logistics
T:   +31 (0) 78 699 1512
F:   +31 (0) 78 699 1510
M:  +31 (0) 62 040 9477
tim@universalsteel.nl
 
Esther van Hoek – Finance & Control
T:  +31 (0) 78 699 1516
F:  +31 (0) 78 699 1510
esther@universalsteel.nl
 
 
General data:
 
Universal Steel Holland BV
De Wederik 5B
3355SK Papendrecht
P.O. Box 1107
3350CC Papendrecht
The Netherlands
 
KvK       23057271
VAT      NL007670102B01
Bank     Deutche Bank 52.63.76.503
BIC        DEUTNL2N
IBAN     NL33DEUT0526376503
1